Po Nurburgringu przyszła kolej na Imolę. Daniel Ricciardo w krótkim czasie zdobył dwa podia dla ekipy Renault, przez co cała ekipa awansowała w klasyfikikacji generalnej. Esteban Ocon, podobnie jak w Niemczech, nie dojechał do mety.
Daniel Ricciardo, P3 "Dwa podia w ciągu trzech wyścigów! Jestem przeszczęśliwy i tym razem nie mogłem zapomnieć o napiciu się z buta. Byliśmy w miarę usatysfakcjonowani z piątej lokaty, ale Max spowodował wyjazd samochodu bezpieczeństwa. Pozostanie na torze było prawidłową decyzją, zwłaszcza że Perez zjechał. Wyprzedzanie tutaj jest nieco trudne i ryzyko się opłaciło. Szkoda Estebana, bo samochód był dzisiaj mocny. Dzisiejszy wynik oznacza dla nas wskoczenie na trzecią pozycję w klasyfikacji konstruktorów, a to stanowi cel naszej ekipy. Jestem niezwykle zadowolony ze zdobycia kolejnego podium. Wielkie podziękowania dla wszystkich członków zespołu. Drugiego tatuażu jednak nie będzie. Uważam, że Cyril już wystarczająco ucierpi."Esteban Ocon, DNF "To był ciężki, wypełniony pechem weekend. Tego popołudnia mieliśmy kilka problemów. Zaczęło się od kłopotów z kanałem chłodzącym hamulce, ale z tym poradziliśmy sobie podczas przedwczesnego pit stopu. Potem nadeszła jednak ta usterka skrzyni biegów... Niemniej, jestem bardzo zadowolony z postawy zespołu i kolejnego podium Daniela. To bardzo pozytywne dla tej ekipy - dobrze wróży przed resztą sezonu i nadchodzącymi miesiącami. Jesteśmy obecnie trzeci w generalce. Wiedzieliśmy przed weekendem, że będziemy o to walczyć, więc dobrze jest skończyć w taki sposób."
01.11.2020 18:22
0
Czy mi się wydaje, czy Hamilton też pił z buta? A przecież mówił wcześniej, że to jest obrzydliwe, przepocone buty itp. Brrr
01.11.2020 18:25
0
I wygląda jeszcze, że nie ze swojego buta, tylko z buta Ricciardo. Bleee
01.11.2020 20:53
0
But Ricardo nie śmierdzi ha ha ha, gratulacje dla Reno
Jeśli nie masz jeszcze konta, dołącz do społeczności Formula 1 - Dziel Pasję!
zarejestruj się